Posted by admin on Sierpień - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po szpitale, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z wielu medycznych dziedzin, jakie zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego zaopatruje także laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne zaopatrują również centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
Sklep Medyczny Cezal

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 produktów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie są także firmy krajowe, twórcy następujących marek np. Poldent czy Chema.
Dostępne są towary jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty oraz cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj krótki zarys oferty centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek tego, co znajduje się zarówno w punktach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Inne wpisy:

Comments are closed.