Posted by admin on Maj - 17 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Przyjęło się w Polsce, ale w innych oczywiście również, że rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezwykłego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić bardzo dużo ciekawych alternatyw, lecz jeżeli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem może być chociażby wycieczka za granicę. Ogólnie jest dużo ładnych miast w Europie – Paryż, Porto, Siena, Praga albo chociażby Sztokholm.

Bardzo popularnym środkiem transportowym są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Może takie linie nie mogą zapewnić nam wygody, szczególnie mowa o nogach, lecz jeżeli w porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, że za cztery bilety zapłacimy około 200-500 zł. Można taniej, można także drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest zlokalizowane lotnisko. Na przykład warszawskie Okęcie jest położone dosyć niedaleko śródmieścia, a na dodatek nie leży gdzieś za miastem, co znaczy, iż transport z i na lotnisko jest tani. Jednak już w przypadku takiego Paryża mówimy o większych odległościach oraz kosztach.

Podróżowanie na własną rękę ma dużo zalet, lecz może byłoby warto zapoznać się się bliżej z ofertami biur podróży jakich dużo działa w polskich miastach? Jeżeli bardzo uważnie podejdziemy do szukania okazji turystycznych, znaleźć mamy okazję wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, że gdy bierzemy wolne na wycieczkę, zaczynami przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie wylecimy. Choć pewnie dla wielu osób tego typu niepewność to niemała frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy własnego ślubu w żadnym wypadku nie powinniśmy zapomnieć!
źródło: http://creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, http://aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Inne wpisy:

Comments are closed.