Posted by admin on Sierpień - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla wiele opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany również w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce bezbolesna i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Inne wpisy:

Comments are closed.